Press "Enter" to skip to content

Dzięki wózkom bliźniaczym spacery z dziećmi stały się przyjemnością

Kiedy dowiedziałam się o tym, że spodziewam się bliźniąt, największym wyzwaniem stały się dla mnie wózki bliźniacze. www.sklep-tosia.eu/wozki-dzieciece_d73/ na całe szczęście uspokoiło mnie swoją bogatą ofertą. Prawda jest jednak taka, że rodzice bliźniąt nie mogą być zbyt wybredni, gdyż ilość sprzętu dla bliźniaków nijak się ma do tradycyjnej oferty. Jednak nie narzekam, bo wiem, że jesteśmy w zdecydowanej mniejszości, więc jest to dość naturalne, że na rynku jest o wiele mniej wózków bliźniaczych niż pojedynczych.

Nigdy nie interesowałam się tematyką dziecięcą, bo i jak dotąd nie musiałam. Początkowo nie miałam zbytnio pojęcia na co zwrócić uwagę i jakie wózki bliźniacze będą najlepsze dla moich maluchów. Zapoznałam się prawdopodobnie ze wszystkimi modelami ze strony, skontaktowałam się z obsługą, odwiedziłam nawet sklep stacjonarny w Warszawie. Najbardziej przydała się pomoc specjalistów z branży oraz opinie innych rodziców z forów internetowych. Po takim przygotowaniu już wiedziałam na co zwrócić uwagę przy wyborze wózków bliźniaczych.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się z mężem na model, który daje możliwość aż szesnastu różnych ustawień siedzisk i gondoli. Nie było łatwo, ale takie wózki bliźniacze spełniły nasze, nie ukrywam, dość wygórowane wymagania.

midwest-tourist
midwest-tourist

View all posts

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *